The Vampire Diaries

Upíří deníky na Nova – co nového?

27. ledna 2011 v 18:36 | MaiQa
Nejspíš každý už dávno ví, že televize Nova vlastní vysílací práva na Vampire Diaries.

15.ledna zazněl v pořadu Volejte Novu dotaz, zda-li budou vysílat seriál Upíří deníky. Odpověď zněla: "Ano, letos." Však se podívejte sami v archivu TV Nova (čas 24:45). Padly i dotazy na jiné seriály, často u nich ale byla odpověď "letos na podzim". A jelikož u dotazu ohledně VD podzim nebyl uveden, odhaduje se (spekuluje), že Upíří deníky poběží na Nově již na jaře či v létě. Možná se to dozvíme již příští úterý.

A proč zrovna v úterý? 1.února od 12:00 totiž proběhne tisková konference TV Nova a bude představeno jarní schéma televize. Rozhodně se ale teď na jaře Upířích deníků nedočkáme ve večerních hodinách v hlavním vysílacím čase, to totiž téměř každý den poběží turecká telenovela "Tisíc a jedna noc" (možná znáte z vysílání Markízy). Týdně bude odvysíláno osm (ano, čtete správně!) epizod této telenovely.

Entertainment Weekly - hodně spoilerů!

24. ledna 2011 v 18:58 | MaiQa
Včera jsem sem dávala scany z magazínu Entertainment Weekly, teď tady mám překlad spoilerů z druhé série TVD, které se oběvily právě v tomto vydání magazínu EW.

1. Damon se snaží potlačit svoji lidskost, ale nějak se mu nebude dařit. Další týden se konečně dozvíme, co se stane s Rose po kousnutí. Julie Plec pověděla, že otázkou nebude to, jestli zemře, ale to, proč se o ni Damon tolik stará.
Ian Somerhalder: "Začíná mít city. To ho řádně zrujnuje a samozřejmě i mě, protože rád hraju necitlivého Damona.
Kevin Wiliamson: "Damon je sexy upír. Nebylo by dobré kdyby se jen tak zamilovat, ne? Je čas, aby jsme ho viděli jak se sprchuje.
2. Konečně se začne vojna mezi monstry. Tyler se dozví, že mu Caroline lhala, že je vlastně jediná upírka ve městě. Možná tím skončí jejich románek, který se ani řádně nezačal. Stefan se pokusí přesvědčit Tylera, že upíří a vlci nemusí být nepřáteli za každou cenu. Dařilo by se mu, ale 3. a 10. února uvidíme řádné bitky mezi upíry a vlky.
Kevin Wiliamson: "Někdy zapomenu, že to nemá být horor. Dám tam příliš hodně krve, jak to bude i tentokrát. Musím se ovládat v budoucnosti."
Tyler se bude muset rozhodnout, jestli věří Stefanovi, nebo "svojim".
3. Stefan se zase změní. V episodě, kterou uvidíme 17. února Elena najde diář Johna Gilberta, z kterého se dozví co se stalo potom, když Stefan zabil svého otce a proměnil se i s Damonem na upíra. Tato episoda nás opět vrátí do roku 1864.
Paul Wesley: "Stefan se bude cítit vinným. Dozví se, že mohl mít takový osud jako má Damon."
4. Bonnie si hraje s ohněm. Když se dozví, že Luka i Jules pracují pro super silného upíra - Elijaha, přestane jim důvěřovat.
Julie Plec: "Bonnie se snaží dozvědět se víc a tím nechtěně získá velmi nebezpečného přítele".
Kevin Wiliamson: " Když čarodějnice bojují navzájem, hodně lidí může zemřít...ledaže by se postavili na jejich strany".
Co se týče lásky, Wiliamson pověděl, že Jeremy a Bonnie se určitě políbí, co potěší hlavně fanoušky Kateriny Graham na Twitteru.
Katerina Graham. "Zvyknou si mi psát, abych políbila Jeremyho. Píšou - polib ho polib ho polib ho, když né ty tak já. - jenže zapomínají na to, že já nejsem Bonnie."
5. Elena a Katherine se připravují na příchod nejnebezpečnějšího upíra.
V poslední části jsme mohli vidět, že Elena se dohodne s Elijahem, který jí slíbil, že nechá na pokoji ji a její rodinu. Samozřejmě jen jak jí pomůže a přiláká nejstaršího a nejnebezpečnějšího upíra - Klausa.
Daniel Gillies: " Je to jakoby jsem byl Darth Vadere a Klaus Vládce. Přemýšlím, jestli se na konci nedozvím, že Damon je vlastně můj syn..."
Elena důvěřuje Elijahovi, s čím nesouhlasí ani Stefan, ani Elenini přátelé. Všichni se potom přidají k Johnovi Gilbertovi, aby ochránili Elenu a dozvěděli se víc o starých upírech. John je nějak zapojený do toho, proč se vlastně Elena a Katherine tak velmi podobají. Ale co má za lubem Katherine, která utíká před Klausem už 500 let?!
Nina Dobrev: "Je v hrobce, ale plány kuje i tam".

“TVD” on MTV´s 10

24. ledna 2011 v 18:55 | MaiQa
Seriál The Vampire Diaries byl dnes ráno zařazený do MTV Top desítky. Umístil se na 4. místě a ZDE najdete video, ve kterém tento seriál prezentuje Nina Dobrev (Elena/Katherine) a Candice Accola (Caroline). Nina v tom videu pověděla, že Klause by měl stvárnit herec Sacha Baron Cohen - hrál Borata :D

The Vampire Diaries 2x14 Crying Wolf - Stills

22. ledna 2011 v 19:07 | MaiQa
Paráda! Na internet byly vypuštěny první 2 stills fotky k 14 episodě Crying Wolf!

imagebam.com imagebam.com

Julie Plec o Klausovi

22. ledna 2011 v 19:06 | MaiQa
Julie Plec (výkonná producentka TVD) se pro TV Guide rozpovídala o Klausovi a nejen o něm.

Julie Plec potvrdila, že před koncem druhé série se potkáme s Klausem - jedním z Původních. "Jak nebo kdy se dostane do města, jak to bude vypadat, až se ve městě objeví - to vše je součástí záhady," říká Plec. "Ale až se objeví ve městě, nikdo nebude v bezpečí." Ale Julie rozhodně není tajnůstkářka - během konkurzu se prý postava Klause pořád mění. "Postava se vyvíjí během konkurzů, vidíme tolik tváří, zjišťujeme, co chceme, říkáme si 'Ach, to je zajímavé, to bychom mohli použít!'"
A samozřejmě, zatímco Julie a Kevin Williamson pořádají hon na perfektního upíra, už 27. ledna nás čeká epizoda, ve které budou zodpovězeny naše otázky ohledně nadpřirozených bytostí, které už se v maličkém městečku mačkají. Minule jsme viděli, jak Bonnie začala důvěřovat Lukovi ve snaze zlomit kletbu, která způsobuje, že vlkodlačí kousnutí zabije upíra, ale je legenda pravdivá?
"Uvidíme Rose nepříčetnou, což vnese do života Eleny a mnoha dalších nebezpečí," řekla Julie.  A pak, máme tady nového vlkodlaka - Jules. "Ví, že je Mason mrtvý a během pár dalších epizod uvidíme, co udělá a jak bude reagovat."
A máme i něco pro fanoušky 'Deleny'. "Elena a Stefan jsou zase šťastně spolu, ale kvůli tomu, čím si Rose prochází, se Damon a Elena budou muset spojit, aby se s Rose nějak vypořádali," říká. "Procházejí si tím společně, což stmeluje jejich vztah."

Entertainment Weekly (January)

22. ledna 2011 v 19:05 | MaiQa
V lednovém vydání magazínu Entertainment Weekly bude dvojstránka o TVD.

imagebam.com imagebam.com

The Vampire Diaries - Promotional #12 (Season 2)

22. ledna 2011 v 19:03 | MaiQa
imagebam.com imagebam.com

The Vampire Diaries - Nový harmonogram vysílání

22. ledna 2011 v 19:03 | MaiQa
Byl uveřejněn harmonogram vysílání až do konce března, ale nedozvěděli jsme se žádné nové názvy dalších episod.

27. ledna: 2×12 - The Descent
03. února: 2×13 - Daddy Issues
10. února: 2×14 - Crying Wolf
17. února: 2×15 - ???
24. února: 2×16 - ???
03. března: pauza ve vysílání (2×15)
10. března: pauza ve vysílání (2×16)
17. března: 2×17 - ???
24. března: 2×18 - ???

The Vampire Diaries NEW promo

22. ledna 2011 v 19:02 | MaiQa

Vampire Diaries obnoveno pro třetí sérii

22. ledna 2011 v 19:02 | MaiQa
Zdroj blízký stanici CW řekl serveru TheVoiceOfTV.com, že seriály 90210, Gossip Girl a Vampire Diaries dostanou další sérii!

Nepadlo žádné slovo o seriálech (a reality-show) America's Next Top Model, Hellcats, Nikita a Supernatural, ale podle zdroje nebudou obnoveny serily Life Unexpected (které již bylo opravdu zrušeno), One Tree Hill a Smallville (u kterého se počítalo, že skončí desátou sérií).

Nejedná se sice o oficiální přohlášení CW, to nečekejte dřív než v květnu, ale vypadá to nadějně.

The Vampire Diaries 2x14 Crying Wolf - Official Synopsis

21. ledna 2011 v 18:37 | MaiQa
TAJEMSTVÍ A LŽI - Elena a Stefan spolu odcházejí pryč v naději, že prožijí romantický víkend v rodinném domě Gilbertů u jezera, přičem si vůbec neuvědomují, že jsou sledováni. Jenna se začne obávat toho, že Alaric k ní není upřímný. Jules vysvětluje Tylerovi význam kledby slunce a měsíce, ale vynechává jeden detail. Damon přichází na čaj k Historické společnosti, za úmyslem popovídat si s Elijahem, ale ten mu žadné tajemství neprozradí. S pomocí Caroline a Jeremyho, Bonnie používá klamoucí opatření, aby získala nějaké nové šokující informace od Luka. Nakonec, Tyler nabízí Mattovi radu se vztahem.

Something about Jules

21. ledna 2011 v 18:36 | MaiQa
Otázka: Co nám povíte o sporu mezi upíry a vlkodlaky?
Masonova bývalá přítelkyně Jules (Michaela McManus) není nedšená z bratrů Salvatorových a bude využívat informace, které říkají, že Tyler je vlkodlak, ve svůj prospěch. "Konflikt mezi upíry a vlkodlaky se chystá přejít z mírně horké atmosféry až do varu", hovoří výkonná producentka "TVD" Julie Plec. "Julie se chystá sebrat Tylera pod svoje křídla a prozradit mu pár nových věcí".

Telefilm Magazine - "Best Site of the Month" (January 2011)

21. ledna 2011 v 18:34 | MaiQa
The Vampire Diaries se objevilo v magazínu Telefilm.

imagebam.com imagebam.com

The Vampire Diaries 2x13 Daddy Issues - Stills

21. ledna 2011 v 18:31 | MaiQa
Na internet byly vypuštěny první stills fotky z 13 episody Daddy Issues! Sice nejsou v moc dobré kvalitě ale aspoň něco ;)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Vampire Diaries - Little Spoiler

11. ledna 2011 v 18:17 | MaiQa
ikys.blog.cz
Zaplete se Bonnie s Jeremym nebo s nováčkem jménem Luka?
Ano! Tohle je celkem bezpečná odpověď na tuto otázku, protože samotná Katerina Graham (Bonnie) nám pověděla o tom, co je před námi: "Bonnie se bude líbat". Takže, který z nich bude ten šťastlivec? To neprozradila, ale předložila nám nějaké jiné fámy týkající se Jeremyho a Luka a možnosti vztahu Damon - Bonnie.

The Vampire Diaries 2x12 The Descent - Official Synopsis

11. ledna 2011 v 18:11 | MaiQa
Vzhledem k tomu, že minulý synopsis nebyl pravý, tak sem dávám nový. Tento synopsis je oficiální!

ROZSUDEK, MELANCHOLIE A VZRŮST OSOBNOSTI - Stefan má svoje plány týkající se Eleniné budoucnosti. Mezitím co se Damon snaží zjistit pravdu o Jules, poprosí Elenu, aby dávala pozor na Rose, co je situace, která se změní na nebezpečnou. Caroline a Matt se snaží být k sobě upřímní, co se týká jejich pocitů, které mají mezu sebou a Tylerova reakce vyvolaná velkorysou Caroline je pro ni samotnou velmi překvapující. Damon se snaží skrývat svoje city, kdy ho krize života a smrti udeří víc než čekal.

The Vampire Diaries 2x12 The Descent - New Stills!!

11. ledna 2011 v 18:09 | MaiQa
Na internetu se oběvilo 11 nových stills fotek z 12ho dílu The Descent!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Vampire Diaries 2x06 - Plan B - 4 new Stills

8. ledna 2011 v 19:44 | MaiQa
Nakonec se objevily také 4 nové stills fotky, tentokrát z 6. dílu Plan B. A to ze scén kdy Damon mučil Masona.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Vampire Diaries 2x01 - The Return - 4 new Stills

8. ledna 2011 v 19:39 | MaiQa
A zdaleka to jen tak nezkončilo. Byly vypuštěny i 4 nové stills fotky z prvního dílu TVD The Return.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Vampire Diaries 2x09 - Katerina - 4 new Stills

8. ledna 2011 v 19:37 | MaiQa
Také byly vypuštěny 4 nové stills fotky k devátému dílu druhé řady TVD Katerina.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

 
 

Reklama

Click for a larger view
Úleva mi projela myslí ve stejnou dobu, kdy mi žaludek propadl podrážkami bot.
Pochopila jsem to špatně.
Úleva - na mýtině se nic zlého nepřihodilo.
Hrůza - krize byla tady.
Edward zaujal obrannou pozici - napůl přikrčený, paže lehce roztažené -, kterou jsem poznala s takovou určitostí, až se mi udělalo špatně. Skála za mými zády mohla být ta stará cihlová zeď v jedné italské uličce, kde se Edward postavil mezi mě a vojáky Volturiových v černých kápích.
Blížila se k nám nějaká hrozba.
"Kdo?" zašeptala jsem.
Se zaťatými zuby nepromluvil, ale zavrčel, hlasitěji, než jsem čekala. Až moc hlasitě. Znamenalo to, že je příliš pozdě se schovávat. Byli jsme v pasti a bylo jedno, jestli jeho odpověď někdo uslyší.
"Victoria."


"Kdyby všechno ostatní propadlo zkáze a jen on tu zůstal, žila bych i já; kdyby tu ale zůstalo všechno ostatní a jen jeho stihl zmar, svět by se mi proměnil v úplnou cizinu."

"Nemohu žít, odešel mi život! Nemohu žít, odešla mi duše!"
"Ano," řekla jsem tiše. "Tak jsem to myslela."

"Isabello Swanová." Podíval se na mě přes své neskutečně dlouhé řasy něžně zlatým, přesto spalujícím pohledem. "Slibuju, že tě budu milovat navěky - jeden každý den věčnosti. Vezmeš si mě?"
Bylo mnoho věcí, které jsem chtěla říct, jedny nebyly vůbec milé, a ty druhé byly tak nechutně limonádově romantické, že by je ode mě ani ve snu nečekal. Než bych se ztrapňovala obojím, zašeptala jsem: "Ano."
"Děkuju," řekl prostě. Vzal mou levou ruku, políbil mi špičku každého prstu a pak políbil prsten, který odteď patřil mně.