my diary

Nový lay s Ninou Dobrev

6. února 2011 v 13:22 | MaiQa
ikys.blog.cz
No, tak po delší dbě hlásím změnu layoutu. Nejdřív jsem ho plánovala jako free, ale nakonec to dopadlo takto. Do free půjdu nědy jindy. Trochu víc jsem si s ním pohrála. ;) Hlavně ta stránka, nejdřív tam měla být jen ta šedivá barva, ale nakonec jsem tam použila i texturu 'dřevo'. ;) Nevím jak to nazvat. :)
A přemýšlím o tom, že bych udělala i popisky k menu a tak. Přecijen, když už mám ty lyouty vlastní tvorby, proč neudělat sama i to ostatní? Ale i kdyby, bylo by to budto večet, nebo zítra. Dneska mám nějak nabitý program. :D Teda pokud se dá říkat návštěvě dědy říkat program. Určitě budu zase sedět v kuchyni a zírat na hodiny. :D
Ale zpátky k layu. Myslím, že nemusím psát, kdo na něm je. To všichni poznáte. ;) Tento shoot je hodně povedený a tak jsem prostě neodolala. ;) Tak snad tady vydrží stejně dlouho jako ostatní a možná i dýl. ;)

Nějaký mě nší info a nějaký mí keci ;)

25. prosince 2010 v 23:40 | MaiQa
ikys.blog.cz
Ahoj,
tak se hlásím s novým layoutem. Bohužel, ale není v barvách, které by se k těmto dnům hodily. :( Je prosicen černou. Což je moje oblíbená barva, ale rozhodně není moc šťastná. :( Kvůli čemuž se omlouvám. Ale mě se lay líbí. Jsem s ním nanejvíš šťastná. Ale zase další co mě mrzí. Tento blog bohužél už dávno nepatří Miley a Ashley T. o kterých býval. Takže se to pokusím s tou Miley alespoň takto trochu vyžehlit. Jinak, zítra budu mít konečně zase volný čas, takže něco popřidám. Možná i ty novinky o Miley a Ash T. ;)

Jak jste si užily Vánoční den? Já absolutně bestovně. Měli jsme docela frmol a to se mi líbilo. Mám taový ty zmatky a Vánocích nejraději. A ani mi nevadilo, že jsem nemohla na počítač. Ale stejně jsem na něm chvíli byla. Hold když taťka něco chce, musíte pustit i to, co máte zakázané.

A dárky byly nejlepší. Mám teď táty stokrát raději. Když jsem jásala nad stolní hrou Eclipse, máma se prořekla a já díky tomu jsem se dozvěděla, že táta (odpůrce Twilight ságy) mi ji sám od sebe chtěl koupit. Protože jsem si ji přála. A navíc mě nádherně potěšil. Dostala jsem od něj foťák o který jsem si ani nenapsala. Jsem hrozně ráda, že mám táty, který si pamatuje co jsem si přála za elektroniku o prázdninách. :'-) A kromě toho co jsem už napsala jsem dostala i DVD Eclipse za což jsem nesmírně ráda. Protože ta dvojdisková edice byla už dva dny po vydání vyprodaná (zajímalo by mě, jak je mohlo napadnout tam před Vánocema nacpat jen 20 kusů). Máma tam samozřejmě byla hned jakmile to šlo do prodeje. (Prostě ji mám bez diskuzí ráda) :-0 No a taky datáč k TS3 Po Setmění (ti upíři jsou úžasní). Třetí nejlepší Vánoce, za poslední čtyři roky. ;)

A co vy? Co jste dostaly? A mohly jste být na počítači?

Vánoční program na mém blogu

19. prosince 2010 v 13:45 | MaiQa
Ahoj, takže je neděle a to znamená, že Vánoce se neúprosně blíží, takže jsem si řekla, že bych vás mohla seznámit s tím, co vás na tomto blogu čeká. Dám to do bodu, prvně hodina a minuta, pak název článku a poté o co se bude jednat:

1. 8:00 - Vánoční kočička - ala obrázek, který mě absolutně odrovnal ;)
2. 9:00 - Bleskovka - ala Vánoční čas
3. 10:00 - Větší soutěž - ala hlavní dárek Layout mé tvorby podle vašeho přání
4. 11:00 - Menší zamyšlení o Vánocích - má tvorba
5. 12:00 - Jednodílná povídka - Když padá hvězda, něco si přej (Twilight ff)
6. 13:00 - Jednodílná povídka - I want you back (jméno se ještě může změnit, ale čas zveřejnění ne) (Twilight ff)
7. 14:00 - Jednodílná povídka - Jmelí (TVD ff)
8. 15:00 - Jednodílná povídka - Polibek pod jmelím (Twilight ff)
9. 16:00 - Zamyšení nad Vánočními tradicemi - má tvorba
10. 17:00 - Ježíšek vs. Santa - Kdo je lepší?
11. 18:00 - Seznam vánočních tradic - ala je libo rozkrojené jablko?
12. - 19:00 - Jak se slaví vánoce ve světě? - Prohlídka a seznámení s tradicemi v jiných zemích
13. 20:00 - Heavy Christmas - ala zazpívejme si Rolníky ;)
14. 21:00 - Jednodílná povídka - Vzpoměň si (snad ji stihnu dopsat)

P.S. Předem bych chtěla upozornit. Články budu psát v tomto týdnu, dneškem začínaje. Takže neručím zato, že vše stihnu napsat. A pokud bych něco nestihla, nahradím to něčím jiným. ;)

O víkendu :)

3. listopadu 2010 v 17:59 | MaiQa
Tak se zase ozívám. Jak jsem si už stačily všimnout, nemám moc náladu na přidávání. A ani nevím co bych přidávala... tak jinak.
Zase mám to přechodný období ve kterém se mi absolutně nic nechce přidávat. Ale můžu vám slíbit, že o víkendu popřidávám nějaký novinky a dodám i starší věci.
Možná začnu přidávat i TVD díly online. Ale rozhodně chci vynahradit ten říjen. Bože, jenom 16 článků. :(
No nic. Tak já jdu zase do pozadí.

P.S. Hrozně děkuji všem, co chodí na tento blog i přesto, že skoro nic nepřidávám. Moc si vás vážím. Jste ti nejlepší lidi, jací kdy byly. :)

Pro dnešek asi end :)

27. září 2010 v 13:30 | MaiQa
No tak jsem přidala pár novinek o TVD a taky začínám přidávat věci s True Blood. Zítra nebo možná ještě dnes věčer, bych mohla přidat novinky o Twilight castu a dodělat True Blood. No a možná i něaký ty news s TVD. ;)
Jinač, pokud budete něco potřebovat nebo budete mít nápadu jen tak si pokecat, ozvěte se mi na ICQ: 478261841.
Po dlouhé době jsem zase online a ráda bych si s někým něco napsala. :) Nikdo tam není online. :(
Jo a málem bych zapoměla. Pokud vám vrtá hlavou, proč odcházímtak brzo z blogu a přitom jsem na počitači, odpovím vám. Je to jednoduché. Konečně jsem se odhodlala k vytvoření blogu o TVD a ještě musím konečně zaktualizovat blog o Twilight. :)

P.S. Držte mi palce, aby mi z toho dělání rozcestníků na TVD blogu nehráblo. ;)

Musela jsem se vypsat...

18. srpna 2010 v 21:23 | MaiQa
... takže nesmysli. Čtěte jen pokud jste narušená osoba. :)
Promiňte, ale já jsem se prostě musela ozvat až teď.
Dneska jsem byla na dlouho plánovaném nakupování ve Vaňkovce. (Snad alespoň někteří nejste mimo mísu :))
Vypisovat co jsem tam všechno koupila by bylo snad i na román. :) Prostě jsem nakupovala přes tři hodiny. :)
Když jsem všechny obchody prošla, zalezla jsem do Tesca a konečně si nakoupila věci do školy. A mám to z krku. :)
Využila jsem blížících se narozenin a zpracovala mámu na dva dárky. :)
Ilustrovaného průvodce Zatměním a povlečení s motivem New Moon. (Eclipse neměli a samotného Edwarda taky ne. Když už neprodávají věci s Robem tak alespoň jako Edward ;))
Jakmile jsem dojela domů musela jsem všechno poschovávat po pokoji. Táta má na Stmívání alergii a tak všechno co s tím vidí chystá na vyhození. (Toho povlečení mu snad bude líto) :) A, že toho mám. A stále to přibývá. :)
No a snad ani nemusím dodávat, že jsem si ten průvodce ihned přečetla. Trvalo mi to další dři hodiny v kuse. :) Ale letělo to rychle. :)
No a tak jsem teď tu a už nic dalšího nepřidám. :)

P.S. Je to nezáživný článek a možná i trochu (více) nesmyslný. Takže ho nemusíte číst. :)
P.P.S. Pokud si ho ale přečtete. Pardon za chyby. :)

Pro dnešek asi end :)

17. srpna 2010 v 19:28 | MaiQa
Pro dnešek konec. Přidala jsem 68 (i s tímto) článků.
Dlouhou dobu jsem se rozhodovala, kdy konečně dopřidám ty věci týkající se TVD a hlavní trojice. Většinu věcí týkající se první a druhé řady jsem přidala. Taky tu máte shooty hlavní trojice. (Hlavně Iana ;)) Pro dnešek mám počítače a blogu plné kecky. :)
Snad bych mohla zítra popřidat další věci týkající se jich a něco jiného nežli jejich shooty. :)
Taky dopřidám novinky i starší věci týkajících se Twiligh castu.
A slíbila jsem si, že do konce měsíce přidám všechny moje povídky. :)
Snad to stihnu. Bože, mě je mdlo přidat přes stovku dílů povídek. :)
No nic, zase kecám.
Zítra se tu snad stavím, ale asi až odpoledne. Pojedu nakupovat do Vaňkovky a Teska. :)

P.S. Možná, že tu ještě jeden článek přibude. :) Donastavovávám volný desing s tématem Remember Me. (Nečekaně co) ;)

Nádherná báseň

7. srpna 2010 v 13:19 | MaiQa
Ta básnička je nádherná. Moc se mi líbí. :)
Přijď, vznešená noci,
přijď, milující černočerná noci,
dej mi mého Romea
a pokud zemřu,
odnes ho pryč
a nech v jeho očích zářit hvězdy,
on se totiž hodí do nebe,
pak celý svět bude milovat noc...

Happy birthday

3. srpna 2010 v 16:56 | MaiQa
No tak co k tomu říct. Tento blog dneska slaví své druhé narozeniny. Přesně 3.8.2008 v 19:53 jsem tu zveřejnila první přázpěvek. Jak jinak, než Welcomek. :) Hrozně rychle ty dva roky utekly. Připadá mi to jako by to bylo včera co jsem seděla u počítače a procházela blogy o The Sims.
Vím přesně co se mi v té chvíli honilo hlavou. 'Proč i já nemůžu mít takový blog?'
Bohužél jsem měla od rodičů zákaz a nemohla si udělat e-mail. Moje touha rostla a tak jsem se 1. srpna rozhodla udělat i přes zákaz e-mail. První stránka na kterou jsem poté zašla, byl blog.cz.  Udělala jsem si teď již neexistující blog martinka.blog.cz bohužél, hned po deseti minutách, co jsem se pokusila změnit desing jsem jej se vztekem zrušila.
3. srpna jsem se rozhodla začít odznova. Založila jsem si tento blog a objednala si od někoho desing aby byl trochu útulnější. Do všeho, kromě psaní článků, dělání anket, dávání obrázků a rubrik, jsem se nemontovala. Nechtěla jsem, abych blog nějak pokazila. Jak už to tak bývá, čín dýl jsem jej měla, tím víc jsem se začínala spoléhat na sebe.
Kdyby nebylo blogu, nedostala bych se ke své vášni. Grafice. A kdyby nebylo hledání novinek, nedostala bych se ke Stmívání. S blogem se spojuje moje minulost, přítomnost a určitě i dlouhá budoucnost. Tento blog, jen tak neopustím. Budete mě tu muset snášet ještě hodně dlouho.

A teď trochu něčeho jiného. Blog v číslech:

Počet rubrik: Přesně 251
Počet článků: s tímto 6 827
Počet návštěvníků: přes 17 780

To vše z blogu v číslech. :)

Dnes nečekejte žádnou párty. To nemám v plánu. Jen jsem to prostě chtěla oslavit. Tento blog, je pro mě jako dítě. Dítě které se rozrůstá a vyrůstá před očima. Takhle to sítím já. Jen velmi malá menšina z vás, byla svědkem. Jak malého drobka, vyrostl tento nádherný a stále se rozvíjející blog. Můžu vás slíbit, že i přes to, že jsem ho tolikrát chtěla zrušit, to v nejbližší době. Nejbližším roce nechystám. Chci a doufám, že tento blog bude svědkem mích proměň. Hodně se toho na něm změnilo a změny nekončí. Budu se snažit mí ten nejlepší blog, který minavždy utkví v paměti. A budu na něj vzpomínat ještě v té době, co již nebude mojí součástí. Jen doufám, že vydrží, alespoň do mích osmnáctých nerozenin. Jak říkám, je pro mě jako moje dítě a dítě nemůžete jen tak odložit. Bude navždy vaší součástí. Budete na něj vzpomínat a milovat jej.

Tento blog tu ještě dlouho bude, možná i dýl než si dokážeme všichni představit. Slibuji. ;)

Oheň a led - Robert Frost

21. července 2010 v 19:21 | MaiQa
Tuhle báseň si můžete znát ze začátku Eclipse. Kristen ji říká. Já jsem ji prostě najít musela. Hrozně se mi líbí a zašla jsem i dál, než dání sem. ;) Škola každý rok vybírá lidi, kteří se chtějí účastnit recitační soutěže. Minulý rok jsem pohořela, neuměla jsem svou básničku. Pro tento školní rok jsem si vybrala, že řeknu tuhle. Znám ji nazpaměť a hrozně se mi líbí. (Já bych se tam už nhlásila, jenže ono se to píše do přihlášky na střední školy)


(Robert Frost)

Někteří lidé tvrdí, že svět zajde ohněm,
druzí, že ho zničí led.
To co znám z vášně, přinutilo mě
k ohni se přiklánět.
Však jestli se ohněm svět nezmrzačí,
znám natolik i nenávist,
abych si byl docela jist,
že led by to sved,
že na to stačí.

Tak zase další rozšíření o jednu moji zálibu + nabídka

20. července 2010 v 11:17 | MaiQa
Nevím jestli patříte mezi tu menšinu která navštívila můj blog s povídkama (pribehy-emacky.blog.cz) ale pokud ne. Už ani nemusíte. Všechny povídky budu vydávat jak tady, tak na tom blogu. Jo a ještě na stmivani.eu a stmivani-ff.cz. Udělala jsem zatím jenom rubriky, ale v brzké době díly všech povídek přidám. Možná už dneska. Taky chytám to, že pokud píšete svoji povídku a jakýmkoliv tématem, budete moci pokud chcete, vydávat díly i tady. Nedělám to kvůli tomu aby se mi zvíšila návštěvnost. To opravdu ne. Ta je u něčeho. ;) Jen chci pomoci, alespoň trochu lidem, kteří píší povídky, ale nikdo si je nečte.

Pokud o to máte zájem už teď tak mi klidně napiště do kometářů nějaký kontakt (nejlépe ICQ) a téma které je ve vašem příběhu (příbězích) domluvíme se. Třeba i na něčm více nežli vydáváním na tomto blgu. ;)

Nesvazuji vás žádnou tématikou. Může jít o příběhy z protředí např. Harry Potter, Twilight. Co vím tak i někteří píšete o skupinách např. US5, Tokio Hotel. Můžete psát třeba i o hrách. Prostě, já vám nic nezakazuji. Může to být o všem.

Ve fantazii se meze nakladou. Pokud máte zájem. Napište. Já nekoušu.

P.S. Možná je i spolupráce mezi mnou a vámi. Můžu vám pomáhat, když nevíte jak dál, psát s vámi nějaké poídky jako spoluautor. :) Nebojte se mě na cokoliv zeptat.

Mažu, mažu... bože, co to je za hnus?

18. července 2010 v 15:09 | MaiQa
Po menší nepřítomnosti mé osoby jsem se rozhodla, že vás zase podtím nádštěvou. ;)

Předně, proč moc nepřidávám? Otázka kterou jsem si před chvíli kladla. :) Mám na to snadnou odpověď. Trochu pročišťuji paměť počítače a oddělávám vše co už nepotřebuji. Což znamená, že se hlavně zbavuju obrázků, kterých mám v počítači uloženo přes několik tisíc, možná i desetitisíc. :( Zbavila jsem se zatím čtvrtiny a pokračuju.
Při té příležitosti jsem našla i hodně své staré grafiky, o které jsem si myslela, že je nenávratně už pryč. Takže možná ještě dneska čekejte procházku zlepšením mé grafiky. Myslím, že to jak jsem se trochu zlepšila, poznáte i vy. U některých těch dessů, se musím chytat za hlavu. Jak jsem něco tak otřesnýho mohla udělat? A navíc jsem hrozně dlouho uložovala všechnu grafiku v blbým formátu. Takže ji mám tečkovanou.

No nic. Nebudu se tady rozepisovat. Musím letět, mazáí nečeká.

Cast in Jimmy Kimmel - Moje pocity

7. července 2010 v 11:24 | MaiQa
Jsou prázdniny a tak mám hodně času na sledování videí s Twilight castem a čtením přeložených rozhovorů a tak. Před dvěma dny jsem rozkoukala Speciál show Jimmyho Kimmela a dneska jsem jej dokoukala. Moc děkuji těm co to v tom videu přeložily a dali do titulků k videu. :) Bylo tam opravdu hodně k zasmání. Mám z téhle show dobrý pocit. ;) Dozvěděla jsem se tho víc než jsem chtěla. :) Třeba věděli jste, že Peter prasknul Nikki a myslel si, že ona je strom? Kdyby nebylo Elizabeth, nevěděl by, že to nebyl strom ale Nikki. Nebo já třeba nevěděla, že Xaviera pokousal mýval. Byla to opravdu sranda. Nejlepší byla ale stejnak ta otázka na Taylora. Prý 'zajímalo by mě, jestli jsou tvé svaly opravdové nebo jenom nasprejované, pokud jsou skutečné, nemohl bys je ukázat?' u toho jsem se řehtala. Jak Tylor odpověděl 'Ne, to po mě nechtějte.' A Jimmy na to 'Kdyby tu místo Taylora seděla malá holka a nějaký úchyl by přišel k ní s řekl. "Byl jsem zvědavý, jestli je tvůj zadek skutečný. Můžu ho vidět?" Byly byste všichni zatčeni za t, že ho křikem podporujete.' Taylor na to. 'Omlouvám se.' Opravdu se na to podívejte. Je to dobrý.

Vrátila jsem se vám a ještě něco... zítra tu zase asi nebudu ;)

5. července 2010 v 14:05 | MaiQa
Tak jsem se po více jak týdnu vrátila. Itálie byla nádherná, ale těšila jsem se domů. Přijela jsem sice opálená, ale taky poštípaná od komárů. Nebo co to bylo. Chybělo mi snad všechno. Hudba, Twilight, moje postel, vana, počítač a hlavně novinky z blogů. ;) Za chvilku zase zmizím, mám ještě něco na vyřízení. :) Dneska už se tady neobjevím, ale zítra bych na hodinku nebo tak mohla. ;) Podle toho kdy se vrátím z města. Změškala jsem premiéru Eclipse a tak to zítra doženu. Taky si půjdu koupit Krátký druhý život Bree Tannerové. Kvůli Itálii to mít musím. Jakmile jsme v autobusu překročily hranice tak co benzínka, to ta kniha. ;) Taky na každým rohu v Agropoli plakát. Já neměla ani pomyšlení, že bych to vyfotila. Byla jsem tak na nervy, že mě to ani nenapadlo. ;) Teď toho lituju. Jinak v Agropoli bylo nádherně. Sranda na pláži. Moje ségra dostala přezdívku královna Alžběta. Tomu se směju doteď. :) Sranda prostě být musí. Jinak jely jsme na buvolí farmu.Chtěli jsme všichni vidět buvoli na karimatkách, ale nakonec nic nebylo. ;) Pak jsme se s mámou a babičkou vidali na sopku Vesuv. Ten kráter je opravdu velikej. Když byl ten výbuh v roce 79 n.l. muselo to být opravdu hrozné. Pak jsme se podívali do Pompejí. Chudáci ti lidi, byly tam Vesuvem pobřbeni a my se málemztratily. Prostě a jednoduše. Bylo to bezva. Příští rok pojedu do Říma a kouknu se na Volterru. Už to mám slíbený. ;) Tak já letím a zítra. Možná. Já s pak rozepíšu o Eclipse a Krátký druhý život Bree Tannerové. Těšte se. A tento týden budu aktualizovat novinky o Twilight a tak. Budu toho určitě hodně. Já už fakt jdu.

P.S. Jak dopadlo vysvědčení? Pojedete i vy někam? 

HIATUS 25.6.2010 - 4.7.2010

23. června 2010 v 16:07 | MaiQa
Je to tak. Není to kvůli tomu, že by mě blog nebavil. Právě naopak, ale mám proto jiný důvod. V pátek jedeme do Itálie a to na tejden. V sobotu přijeden a v sobotu odjedem, ale sem se vrátím až v neděli. (do česka) Zítra budeme balit takže to píšu už teď. Prosím SB aby si mě nemazali. Jakmile se vrátím, oběhnu vás.

Tak zatím pp

12. června 2010 v 14:29 | MaiQa
Tak jsem toho dneska poprvé za hodně dlouhou dobu přidala hdně. xD Z devíti článků jsem se vyšplahala na šestadvacet. Hodně velká změna co? Jinak po páté hodině se tady asi zase objěvím. Jdu se teď zchladit do bazénu a pak ještě popřidávám. Taky je u vás takový horko? Je to nesnesitelný. Já si připadám jak grilovaný kuře. xD No nic tak já si jdu zaplavat a pak ještě něco přidat. Pp. Zatím. ;)

MTV Movie Awards 2010

7. června 2010 v 19:01 | MaiQa
Tak a jako už dva články předchozí i tento je věnovám mému povídání. xD Nějak mě to začíná bavit. Takže tentokrát sem si vzala na mušku (jenom zlatou) MTV Movie Adwards. Takž ne, že bych se ve dvě hodiny večer dívala na přenos, ale na internetu je možné nalézt opravdu vše. Takže zatím jsem se ještě nekoukla, teprv se to dosahovalo. Pak možná něco napíšu, ale asi až zítra nebo ve středu. Zítra mám kroužek. xD Dneska se juknu na kouse a pak na ten další a potom se rozepíšu. Tak já jdu na to. Jo a u jsem viděla jedno video z kterého je tahle fotka. Mno jo Robsten si přebírali cenu za nejlepší polibek a přitom se konečně políbili. xD Jinak už jste viděly tu novou zcénu. Někdy tento tejden jisem spolu z fotkama v aMovie Adward hodím. To se nebjte. Tak já už zklapnu a jdu se čumět. Snad to bude alespoň tak dobrý jak ten minulej ročník. To jsem vyděla. :)

New Moon český dabing - nad moje očekávání

5. června 2010 v 18:11 | MaiQa
Tak jsem se před docela elkou chvilkou dodívala na ten Novej Měsíc česky. Vivát. Ano sice je mluvily ty stený herci, ale dopado to nad moje očekávání. Je to troch více propracované, tedy až na nějaké dialogy, kdy absolutně zničily podstatu věty a té scény. Ale jinak dobrý. Ta co mluví Bellu má tady hrozně krásný hlas a ten co mluví Jacka jakbysmet. Konečně jsem si vzpoměla odkud zám ten hlas Edwarda. Daboval i Froda v pánu prtenu. Připadá mi jak to dabuje jako by byl trochu přiteplenej a stejně tak v některých momentech hlas Charlieho. xD Jinak bezva. Stejně nejlepší bylo, při narozeninové oslavě.

Emmett: Máš sarší ženskou dobrý?

Edward: Jsi pako.

Emmett: Proč?

Z toho jsem nemohla. Bylo to opravdu nádherné a ta co mluví Jane je bezvadná. Z toho hlasu jsem měla opravdu husinu. xD Doporučuji. Až na malé chvilky a ty dva hlasy (+ pár těch na konci) to dopadl docela dobře. Horší to být opravdu mohlo. xD

Stahuju New Moon a bojím se

5. června 2010 v 13:45 | MaiQa
avatar
Jak už říká nadpis. Stahuju New Moon česky a bojím se. Podle toho co jsem zslechla, se to zase nepovedlo. Prý je dabing zcela stejný a dialogy otřesně změněny. No uvidíme. Ale já mám fak hroznej strach. Ještě plus mínus šestnáct minut a budu to mít. To je fakt hrozný čekání. Pokud to bude jako u Stmívání tak nevím nevím. DVD si koupím, chci ten druhej disk s doplňkama. xD Ale mám fakt strach. Proč to furt píšu sakra? Mno nic no. Tak já jdu čekat a modlit se. Snad to nebude zas tak hrozný. Po zkouknutí možná napíšu. Teda pokud se nepůjdu odstřelit. Tak zatím papík a hezkej den. A vlastně celej víkend. Přeji všem, ale hlavně Affs. Miluju vás a pardon, že zase neobíhám. Nemám moc času.

Zhroucení budov Světového obchodního centra

12. dubna 2010 v 15:09 | MaiQa
Vím že si asi většina z vás říká proč dávám k témt týde který je terorismus tento článek. Věřte mi že tole má s tím tématem dosti společného. Za tím co s stalo 11. září můžou teroristé. :(

 
 

Reklama

Click for a larger view
Úleva mi projela myslí ve stejnou dobu, kdy mi žaludek propadl podrážkami bot.
Pochopila jsem to špatně.
Úleva - na mýtině se nic zlého nepřihodilo.
Hrůza - krize byla tady.
Edward zaujal obrannou pozici - napůl přikrčený, paže lehce roztažené -, kterou jsem poznala s takovou určitostí, až se mi udělalo špatně. Skála za mými zády mohla být ta stará cihlová zeď v jedné italské uličce, kde se Edward postavil mezi mě a vojáky Volturiových v černých kápích.
Blížila se k nám nějaká hrozba.
"Kdo?" zašeptala jsem.
Se zaťatými zuby nepromluvil, ale zavrčel, hlasitěji, než jsem čekala. Až moc hlasitě. Znamenalo to, že je příliš pozdě se schovávat. Byli jsme v pasti a bylo jedno, jestli jeho odpověď někdo uslyší.
"Victoria."


"Kdyby všechno ostatní propadlo zkáze a jen on tu zůstal, žila bych i já; kdyby tu ale zůstalo všechno ostatní a jen jeho stihl zmar, svět by se mi proměnil v úplnou cizinu."

"Nemohu žít, odešel mi život! Nemohu žít, odešla mi duše!"
"Ano," řekla jsem tiše. "Tak jsem to myslela."

"Isabello Swanová." Podíval se na mě přes své neskutečně dlouhé řasy něžně zlatým, přesto spalujícím pohledem. "Slibuju, že tě budu milovat navěky - jeden každý den věčnosti. Vezmeš si mě?"
Bylo mnoho věcí, které jsem chtěla říct, jedny nebyly vůbec milé, a ty druhé byly tak nechutně limonádově romantické, že by je ode mě ani ve snu nečekal. Než bych se ztrapňovala obojím, zašeptala jsem: "Ano."
"Děkuju," řekl prostě. Vzal mou levou ruku, políbil mi špičku každého prstu a pak políbil prsten, který odteď patřil mně.