Omluva

8. ledna 2012 v 16:01 | MaiQa |  já a blog
Ahoj,
myslím, že bych se měla předem omluvit, na blogu jsem nebyla ani nepomatuji a myslím, že všichni, kdo sem za tu dobu zavítaly by si zasloužili omluvu. :( Opravdu mě to mrzí, stále se snažím přidávat nové věci, ale vždy mám menší bloky, kdy si řeknu, že to sem nedám a tak tu nejsou skoro žádné novinky. Mám v plánu se na blog vrátit a to v plné polní. :) Bude pokračovat ve stejném duchu jako doteď a nebude se nijak měnit. Jako první mám v plánu doplnit pár BD stills, které tu nemám a nějaké ty fotky z premiér první části, potom se vrhnu na dodělání všech starších věcí, jako Ashley vychází odtamtud a jde někam jinam. :) Bude toho hodně, musím dodat všechno, co se stalo za poslední rok. :D Takže se to pokusím všechno vrazit do méně článků, protože něco s něčím souvisí, takže toho využiju. :)
Jakmile budu tohle mít za sebou, srhnu se na novinky ze světa TVD a udělám to stejné, jako u Twilight Castu. ;) Tak mi vržte palce, ať se z toho nezblázním, já tenhle blog nadobro neopustím. :)
No ale předtím musím udělat ještě něco jiného, zásadnjšího. Budu předělávat menu tak, aby vše fungovalo jak má, budu zmenšovat rubriky a všechny staré články předělávat do těch rubrik, kam patří, u některých jsem si totiž všimla, že jsou nějak vyšinutě daný. :)
Doufám, že bych se na to vrhnu příští víkend, možná i dřív, ale bude to cesta na dlouhou trať. :) Tak snad zachytím rychlík a bude to rychleji. :)
Děkuji všem, co si tenhle článek přečtou a vydrží tuhle hektickou chvíli na blogu se mnou. :)
Máte to hold se mnou těžké. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ká. Ká. | Web | 23. října 2013 v 20:30 | Reagovat

♥Kulča♥ ahah:D , škoda že v do bu kdy jsem se vrátila na blog tu nejs :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Click for a larger view
Úleva mi projela myslí ve stejnou dobu, kdy mi žaludek propadl podrážkami bot.
Pochopila jsem to špatně.
Úleva - na mýtině se nic zlého nepřihodilo.
Hrůza - krize byla tady.
Edward zaujal obrannou pozici - napůl přikrčený, paže lehce roztažené -, kterou jsem poznala s takovou určitostí, až se mi udělalo špatně. Skála za mými zády mohla být ta stará cihlová zeď v jedné italské uličce, kde se Edward postavil mezi mě a vojáky Volturiových v černých kápích.
Blížila se k nám nějaká hrozba.
"Kdo?" zašeptala jsem.
Se zaťatými zuby nepromluvil, ale zavrčel, hlasitěji, než jsem čekala. Až moc hlasitě. Znamenalo to, že je příliš pozdě se schovávat. Byli jsme v pasti a bylo jedno, jestli jeho odpověď někdo uslyší.
"Victoria."


"Kdyby všechno ostatní propadlo zkáze a jen on tu zůstal, žila bych i já; kdyby tu ale zůstalo všechno ostatní a jen jeho stihl zmar, svět by se mi proměnil v úplnou cizinu."

"Nemohu žít, odešel mi život! Nemohu žít, odešla mi duše!"
"Ano," řekla jsem tiše. "Tak jsem to myslela."

"Isabello Swanová." Podíval se na mě přes své neskutečně dlouhé řasy něžně zlatým, přesto spalujícím pohledem. "Slibuju, že tě budu milovat navěky - jeden každý den věčnosti. Vezmeš si mě?"
Bylo mnoho věcí, které jsem chtěla říct, jedny nebyly vůbec milé, a ty druhé byly tak nechutně limonádově romantické, že by je ode mě ani ve snu nečekal. Než bych se ztrapňovala obojím, zašeptala jsem: "Ano."
"Děkuju," řekl prostě. Vzal mou levou ruku, políbil mi špičku každého prstu a pak políbil prsten, který odteď patřil mně.