Srpen 2011


Photo of the day - 15th August 2011

15. srpna 2011 v 12:33 | MaiQa |  Photo of the day
Fandím jim. Musejí být prostě spolu. :)
TVD <3 - the-vampire-diaries fan art

Photo of the day - 14th August 2011

14. srpna 2011 v 12:31 | MaiQa |  Photo of the day
Zatapetovat tohle. No není on nádhernej? ♥

TVD <3 - the-vampire-diaries fan art


W Magazine (September 2011)

12. srpna 2011 v 12:46 | MaiQa |  Kristen Stewart
Máme tu fotky v HQ. Podle mě je tenhle shoot opravdu povedený, možná se zařadí i mezi tři nejlepší od ní, v mích očích. :) Opravdu hrozně hezký, ale ani bych ji nepoznala a to se mi natom líbí ještě více. :)
imagebam.com imagebam.comClick for a larger view
Úleva mi projela myslí ve stejnou dobu, kdy mi žaludek propadl podrážkami bot.
Pochopila jsem to špatně.
Úleva - na mýtině se nic zlého nepřihodilo.
Hrůza - krize byla tady.
Edward zaujal obrannou pozici - napůl přikrčený, paže lehce roztažené -, kterou jsem poznala s takovou určitostí, až se mi udělalo špatně. Skála za mými zády mohla být ta stará cihlová zeď v jedné italské uličce, kde se Edward postavil mezi mě a vojáky Volturiových v černých kápích.
Blížila se k nám nějaká hrozba.
"Kdo?" zašeptala jsem.
Se zaťatými zuby nepromluvil, ale zavrčel, hlasitěji, než jsem čekala. Až moc hlasitě. Znamenalo to, že je příliš pozdě se schovávat. Byli jsme v pasti a bylo jedno, jestli jeho odpověď někdo uslyší.
"Victoria."


"Kdyby všechno ostatní propadlo zkáze a jen on tu zůstal, žila bych i já; kdyby tu ale zůstalo všechno ostatní a jen jeho stihl zmar, svět by se mi proměnil v úplnou cizinu."

"Nemohu žít, odešel mi život! Nemohu žít, odešla mi duše!"
"Ano," řekla jsem tiše. "Tak jsem to myslela."

"Isabello Swanová." Podíval se na mě přes své neskutečně dlouhé řasy něžně zlatým, přesto spalujícím pohledem. "Slibuju, že tě budu milovat navěky - jeden každý den věčnosti. Vezmeš si mě?"
Bylo mnoho věcí, které jsem chtěla říct, jedny nebyly vůbec milé, a ty druhé byly tak nechutně limonádově romantické, že by je ode mě ani ve snu nečekal. Než bych se ztrapňovala obojím, zašeptala jsem: "Ano."
"Děkuju," řekl prostě. Vzal mou levou ruku, políbil mi špičku každého prstu a pak políbil prsten, který odteď patřil mně.