Září 2010

Mackenzie Foy bude hrát Nessie

30. září 2010 v 18:12 | MaiQa |  Breaking Dawn
Už pár dnů se diskutovalo o tom, že by podle všeho měla dceru Edwarda a Belly Nessie hrát Mackenzie Foy (na fotce) Dnes se to konečně oficiálně potvrdilo. :)
Podle všeho by měl Mackenziin obličej počítačově upravit.
Aby byl mladší a mladší a pak starší a starší. :)

Podle mě je tahle herečka hezky vybraná. Má nádhernou barvu vlasů. Ale ty oči, neměla by je mít Nessie hnědé po Bells? Zajímalo by mě, jak toho docílejí. Kontaktní čočky mi příjdou divné u tak mladé holky, ale co já vím jako. :)

ČS má talent - upoutávka

30. září 2010 v 17:01 | MaiQa |  blbosti

True Blood - Znělka seriálu

30. září 2010 v 16:34 | MaiQa |  True Blood
Moc se mi líbí jak je to sestříhaný a ta hudba. Pro ty co seriál ještě neviděli. Záběry nemají se seriálem nic společného. :)


True Blood - Trailer

30. září 2010 v 16:30 | MaiQa |  True Blood
Nijak moc mě ten seriál ještě nebaví, ale spostě ty konce jsou bombový. :) Nejlepší ale podle mě byla ta scéna jejich setkání. ;)
Which Sexy Vampire Has The Best Style?

27. září 2010 v 16:20 | MaiQa |  Extra
Na stránce hollywoodlife.com je anketa, který upír má nejvíce sexy styl a vy můžete hlasovat pro Iana Somerhaldera, Paula Wesleyho nebo Roberta Pattinsona a pro mnoho dalších upírů.Pro dnešek asi end :)

27. září 2010 v 13:30 | MaiQa |  my diary
No tak jsem přidala pár novinek o TVD a taky začínám přidávat věci s True Blood. Zítra nebo možná ještě dnes věčer, bych mohla přidat novinky o Twilight castu a dodělat True Blood. No a možná i něaký ty news s TVD. ;)
Jinač, pokud budete něco potřebovat nebo budete mít nápadu jen tak si pokecat, ozvěte se mi na ICQ: 478261841.
Po dlouhé době jsem zase online a ráda bych si s někým něco napsala. :) Nikdo tam není online. :(
Jo a málem bych zapoměla. Pokud vám vrtá hlavou, proč odcházímtak brzo z blogu a přitom jsem na počitači, odpovím vám. Je to jednoduché. Konečně jsem se odhodlala k vytvoření blogu o TVD a ještě musím konečně zaktualizovat blog o Twilight. :)

P.S. Držte mi palce, aby mi z toho dělání rozcestníků na TVD blogu nehráblo. ;)


TVD - Cover DVD

27. září 2010 v 11:34 | MaiQa |  The Vampire Diaries
Je to už delší doba, co v Americe vyšlo DVD s první sérií TVD. :) Tak vám sem dávám obal. Přední stránka je s nádhernou promo fotkou, kterou určitě všichni znáte. :) Zadní část DVD začíná větou ze začátku. Cituji: 'Více než století jse žil v utaení. Až do teď. Vím, že je to riskantní, ale musím ji poznat.' Všech 22 dílu je obsaženo v 5 DVD. Pokud byste chtěli objednat. Máte dvě možnost. Na americkém Amazonu nebo na britském Amazonu. Cena se pohubuje okolo $38 a £27.

imagebam.com  imagebam.comThe Vampire Diaries - Memory Lane Preview Clip

25. září 2010 v 18:57 | MaiQa |  The Vampire Diaries

Elena: Co chceš?
Damon: Takže tady trávíš čas, když zrovna nevrážíš lidem kudly do zad.
Elena: Oklamala jsem tě, abys mi řekl pravdu. Nevrazila jsem ti kudlu do zad. Jen jsem proti tobě použila tvoji vlastní taktiku.
Damon: Kam to jdeš?
Elena: Vyjádřila jsem se jasně, Damone. Nechci s tebou mít nic společného.
Damon: Fajn, uvidíme se na Jennině barbecue.
Elena: Jak o tom víš?
Damon: Byl to můj nápad. Jenna chodila s Masonem Lockwoodem na střední, tak mi došlo, že podobná akce bude dobrá příležitost, jak toho chlápka poznat. Takže jsem řekl Ricovi, aby řekl Jenně a…
Elena: Ví Jenna, že tam budeš? Protože tě nemá zrovna moc v lásce.
Damon: Úžasné, děkuju. Doufám, že tenhle broskovej koláč ji obměkčí.
Elena: Co chystáš?
Damon: Podstrčím nějaké stříbro Masonovi Lockwoodovi, abych dokázal, že je vlkodlak. Uvidíme se tam.

Click for a larger view
Úleva mi projela myslí ve stejnou dobu, kdy mi žaludek propadl podrážkami bot.
Pochopila jsem to špatně.
Úleva - na mýtině se nic zlého nepřihodilo.
Hrůza - krize byla tady.
Edward zaujal obrannou pozici - napůl přikrčený, paže lehce roztažené -, kterou jsem poznala s takovou určitostí, až se mi udělalo špatně. Skála za mými zády mohla být ta stará cihlová zeď v jedné italské uličce, kde se Edward postavil mezi mě a vojáky Volturiových v černých kápích.
Blížila se k nám nějaká hrozba.
"Kdo?" zašeptala jsem.
Se zaťatými zuby nepromluvil, ale zavrčel, hlasitěji, než jsem čekala. Až moc hlasitě. Znamenalo to, že je příliš pozdě se schovávat. Byli jsme v pasti a bylo jedno, jestli jeho odpověď někdo uslyší.
"Victoria."


"Kdyby všechno ostatní propadlo zkáze a jen on tu zůstal, žila bych i já; kdyby tu ale zůstalo všechno ostatní a jen jeho stihl zmar, svět by se mi proměnil v úplnou cizinu."

"Nemohu žít, odešel mi život! Nemohu žít, odešla mi duše!"
"Ano," řekla jsem tiše. "Tak jsem to myslela."

"Isabello Swanová." Podíval se na mě přes své neskutečně dlouhé řasy něžně zlatým, přesto spalujícím pohledem. "Slibuju, že tě budu milovat navěky - jeden každý den věčnosti. Vezmeš si mě?"
Bylo mnoho věcí, které jsem chtěla říct, jedny nebyly vůbec milé, a ty druhé byly tak nechutně limonádově romantické, že by je ode mě ani ve snu nečekal. Než bych se ztrapňovala obojím, zašeptala jsem: "Ano."
"Děkuju," řekl prostě. Vzal mou levou ruku, políbil mi špičku každého prstu a pak políbil prsten, který odteď patřil mně.