Červenec 2010


Upírem proti své vůli 1. kapitola

25. července 2010 v 19:12 | MaiQa |  Upírem Proti Své Vůli
Moje první povídka na pokračování. Na stmivani.eu si ji již můžete nějaký ten měsíc přečíst. ;) Rozhodla jsem se ji dávat i sem. Pomalu budu zveřejňovat své povídky a budu je přidávat podle vašich komentářů. Čím více jich bude, tím dříve se sočkáte dalšího dílu. Tak a ted k ději.

Isabella Hale je sedmnáctiletá dívka z Londýna, která miluje Twilight ságu. Jednou se však staně něco nečekaného a jí se život od základu změní. Věci se dávají do pohybu a jsou rychlejší než my. Rozhodnuí osudu neunikneš.

Tento díl je trochu o ničem. Seznámení. V dalších se začneme zabírat víe dějem. Pak se to rozejede. Nebojte, i nákupy s Alice zde budou. O to bych vás neochudila. ;)

Tak pokud jste dostatečně navnaděni, klikněte na celý článek a nechte se unášet dějem.


Viva High School Musical Argentina CZ - promo 1

25. července 2010 v 11:42 | MaiQa |  High School Musical
Nový kluk, nová holka, nový team, nová hudba. Prožijte HSM znovu a porovnejte původní film, Mexický a Argentinský. Brzy na Disney Channel.
Pozn. No tak když jsem se už koukala na všechny díly originálního HSM a viděla jsem Viva HSM el desafio tak se kouknu i na tenhle. ;)Eclipse animace 0.1

25. července 2010 v 11:19 | MaiQa |  AnimaceEclipse: Team Edward Cosmetics Bag

25. července 2010 v 11:17 | MaiQa |  Eclipse
V časopise Glamour se jako příloha objevila taková kosmetická taštička Team Edward ..
imagebam.com


Kristen má možnost nominace na Oscara

25. července 2010 v 11:12 | MaiQa |  Kristen Stewart
Díky úspěchu "Twilight ságy" stoupá Kristen Stewart v těchto dnech hodně vysoko, ale šťastná cesta se ještě neblíží ke konci. Další projekt Kristen "Welcome to the Rileys" se v této době dostává na svět. Ve filmu hraje vlastní destruktivní teenagerku, která pracuje jako striptérka. I díky tomu můžeme v příštím roce očekávat nominaci na Ocara.Po premiéře "Welcome to the Rileys" na Sundance Film Festival byli všichni překvapení. Režisér Jake Scott vylíčil Kristen v novém druhu role, daleko od Belly Swan v "Twilight" a dokonce jako Joan Jett v "The Runaways". MTV informovalo o tom jak Kristen ukázala svou vnitřnost a ve svém věku si vzala takovou roli, a vypracovala ji do podoby, kdy jí publikum věří roli problémové šlapky. Dívka možná přijala otevřených dopisů z University of South Carolina ke změně postoje, a na veřejnosti dokonce přijímá kritiku od médií za její necitlivé chování a nemyslitelné použití slov. Ale Kristen Stewart zná své řemeslo, věc která jí proslavila: 20ti letá si pro sebe vyřezala výklenek a připojila se na listinu A v Hollywoodu.


Získá Kellan hlavní roli?

24. července 2010 v 19:23 | MaiQa |  Kellan Lutz

Bude mít konečně Kellan Lutz hlavní roli? Jessica Bendinger se chystá zfilmovat svoji knihu The Seven Rays - což podle některých má být od dob Twilightu nejžhavjší věc - a chce právě Kellana! Takže, předežene Kellan Roberta Pattinsona?

Kniha The Seven Rays je o dívce Beth Michaels, která zjistí že má nadpřirozené síly (ano, tentokrát dostane super sílu dívka). Hlavní dívčí roli by měla hrát Selena Gomez (pozn. pokud jsem to dobře pochopila, ona už by měla být jasná) a do hlavní mužské role chce Jessica obsadit Kellana. Zmínila se o tom tv show Today 3. prosince (video) a Jessica zmínila, že Kellan o tuto roli projevil zájem.

Hlavní mužská postava se jmenuje Richie Mac - najžhavější kluk ve městě (pozn: to na Kellana sedí)- který se stane posedlý Beth.


P.S. Ještě jsem četla, že by se ve filmu měla objevit i Taylor Swift a Dakota Fanning. No uvidíme. Snad mu to výjde.Click for a larger view
Úleva mi projela myslí ve stejnou dobu, kdy mi žaludek propadl podrážkami bot.
Pochopila jsem to špatně.
Úleva - na mýtině se nic zlého nepřihodilo.
Hrůza - krize byla tady.
Edward zaujal obrannou pozici - napůl přikrčený, paže lehce roztažené -, kterou jsem poznala s takovou určitostí, až se mi udělalo špatně. Skála za mými zády mohla být ta stará cihlová zeď v jedné italské uličce, kde se Edward postavil mezi mě a vojáky Volturiových v černých kápích.
Blížila se k nám nějaká hrozba.
"Kdo?" zašeptala jsem.
Se zaťatými zuby nepromluvil, ale zavrčel, hlasitěji, než jsem čekala. Až moc hlasitě. Znamenalo to, že je příliš pozdě se schovávat. Byli jsme v pasti a bylo jedno, jestli jeho odpověď někdo uslyší.
"Victoria."


"Kdyby všechno ostatní propadlo zkáze a jen on tu zůstal, žila bych i já; kdyby tu ale zůstalo všechno ostatní a jen jeho stihl zmar, svět by se mi proměnil v úplnou cizinu."

"Nemohu žít, odešel mi život! Nemohu žít, odešla mi duše!"
"Ano," řekla jsem tiše. "Tak jsem to myslela."

"Isabello Swanová." Podíval se na mě přes své neskutečně dlouhé řasy něžně zlatým, přesto spalujícím pohledem. "Slibuju, že tě budu milovat navěky - jeden každý den věčnosti. Vezmeš si mě?"
Bylo mnoho věcí, které jsem chtěla říct, jedny nebyly vůbec milé, a ty druhé byly tak nechutně limonádově romantické, že by je ode mě ani ve snu nečekal. Než bych se ztrapňovala obojím, zašeptala jsem: "Ano."
"Děkuju," řekl prostě. Vzal mou levou ruku, políbil mi špičku každého prstu a pak políbil prsten, který odteď patřil mně.