Flaunt Mag Preview: Kristen dodává: "Jsem nebezpečná - stejně jako vy"

30. dubna 2010 v 13:38 | MaiQa |  Kristen Stewart
 Kristen Stewart je opravdu plachá a nejistá, i když má za sebou neuvěřitelnou hereckou kariéru, včetně letošního nejvíce očekávaného filmu, Eclipse! Přečtěte si to, a zjistíte, co řekla časopisu Flaunt o tom, jak moc sama o sobě pochybuje!

Podle těchto pokleslých ramen a často studeného výrazu v očích, Kristen Stewart je stejně nebezpečná jako každý z nás - a tak neuvěřitelně se nám odhalila v novém

 rozhovoru pro časopis Flaunt.

Twilight hvězda řekla Flauntu (Greggovi Lagambinaovi) , že byla opravdu vynervovaná před jejím nejnovějším filmem "The Runaways", který prezentovali na festivalu Sundance. "Myslela jsem na to, jak budou všichni psát ty podělaný recenze. Myslela jsem a čekala jsem, že mi všichni řeknou, abych se vrátila k "Twilight". Ale nikdo to neřekl, že. Dala jsem do toho tolik. Pro práci na tomhle filmu bych klidně umřela. Takže když mi říkali všechny ty špatné věci, možná bylo dobré to prostě zastavit."

Kristen také vysvětluje, proč - alespoň v duchu - může připadat dalším lidem tak odtažitá a rezervovaná. "Jsem defenzivní a na lidi se pravděpodobně moc neusmívám. I když mám hodně velké chvění v nohou, lidí si myslí, že jsem vždycky nepříjemná."

Jak si vybírá své filmy. Kristen naznačuje, že je to instinkt. "Kdo ví, chceš se zapojit a žít pro to? Nemůžu si přečíst scénář a říct, že je to skvělé, protože v mém věku je to perfektní. Takový život nemůžu žít. Víte co tím myslím. To nejsem já."

Zavedla nás hluboko do toho, jak jí sláva změnila: "Ano, já jsem rozhodně jiná. Hodně jsem toho překonala. Jedinou nejistotu jsem nevyvinula a jsem hodně paranoidní, když se na mě všichni dívají, i když tu nejsou."

Více o této pozoruhodné a jedinečné Kristen Stewart (Mluvila o R-Pattz?), podívejte se na její fantastické fotky z tohoto nádherného shootu, podívejte se na nové číslo časopisu Flaunt, vycházející už příští týden.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 [°Jui_Cy°] [°Jui_Cy°] | Web | 30. dubna 2010 v 13:51 | Reagovat

krásnej blog akorát se to špatně čte na tom tmavym pozadí :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Click for a larger view
Úleva mi projela myslí ve stejnou dobu, kdy mi žaludek propadl podrážkami bot.
Pochopila jsem to špatně.
Úleva - na mýtině se nic zlého nepřihodilo.
Hrůza - krize byla tady.
Edward zaujal obrannou pozici - napůl přikrčený, paže lehce roztažené -, kterou jsem poznala s takovou určitostí, až se mi udělalo špatně. Skála za mými zády mohla být ta stará cihlová zeď v jedné italské uličce, kde se Edward postavil mezi mě a vojáky Volturiových v černých kápích.
Blížila se k nám nějaká hrozba.
"Kdo?" zašeptala jsem.
Se zaťatými zuby nepromluvil, ale zavrčel, hlasitěji, než jsem čekala. Až moc hlasitě. Znamenalo to, že je příliš pozdě se schovávat. Byli jsme v pasti a bylo jedno, jestli jeho odpověď někdo uslyší.
"Victoria."


"Kdyby všechno ostatní propadlo zkáze a jen on tu zůstal, žila bych i já; kdyby tu ale zůstalo všechno ostatní a jen jeho stihl zmar, svět by se mi proměnil v úplnou cizinu."

"Nemohu žít, odešel mi život! Nemohu žít, odešla mi duše!"
"Ano," řekla jsem tiše. "Tak jsem to myslela."

"Isabello Swanová." Podíval se na mě přes své neskutečně dlouhé řasy něžně zlatým, přesto spalujícím pohledem. "Slibuju, že tě budu milovat navěky - jeden každý den věčnosti. Vezmeš si mě?"
Bylo mnoho věcí, které jsem chtěla říct, jedny nebyly vůbec milé, a ty druhé byly tak nechutně limonádově romantické, že by je ode mě ani ve snu nečekal. Než bych se ztrapňovala obojím, zašeptala jsem: "Ano."
"Děkuju," řekl prostě. Vzal mou levou ruku, políbil mi špičku každého prstu a pak políbil prsten, který odteď patřil mně.