Duben 2010
Flaunt Mag Preview: Kristen dodává: "Jsem nebezpečná - stejně jako vy"

30. dubna 2010 v 13:38 | MaiQa |  Kristen Stewart
 Kristen Stewart je opravdu plachá a nejistá, i když má za sebou neuvěřitelnou hereckou kariéru, včetně letošního nejvíce očekávaného filmu, Eclipse! Přečtěte si to, a zjistíte, co řekla časopisu Flaunt o tom, jak moc sama o sobě pochybuje!

Podle těchto pokleslých ramen a často studeného výrazu v očích, Kristen Stewart je stejně nebezpečná jako každý z nás - a tak neuvěřitelně se nám odhalila v novém

New stills engagement ring

28. dubna 2010 v 17:09 | MaiQa |  Twilight Extra, Shoots a Rozhovory
Ta je opravdu krásná. Krása. Nic vís k tomu říct nemůžu. Prostě nová stillska xD kterou jsem nazvala zásnubní prsten. ♥♥♥♥♥♥


Zdroj:Carlisle Chasing Victoria In Eclipse?

28. dubna 2010 v 17:01 | MaiQa |  Twilight Extra, Shoots a Rozhovory
Kam by tahle scéna mohla patřit? ...na Lunanuevameyer.com psali, že si myslí, že je to ta scéna, když zrovna Victorie překročí hranici....

Zdroj:


Seth in Eclipse trailer

28. dubna 2010 v 16:56 | MaiQa |  Twilight Extra, Shoots a Rozhovory
Na jednom webu se našly zajímavé screencaps, které nám v Eclipse traileru ukazují Setha, jak útočí na Rileyho. Sama bych si toho nevšimla, ale když se na ten trailer dívám teď, tak tam Setha skutečně vidím.

Zdroj:

Animace

28. dubna 2010 v 16:55 | MaiQa |  Twilight (Stmívání)

Zdroj:

Click for a larger view
Úleva mi projela myslí ve stejnou dobu, kdy mi žaludek propadl podrážkami bot.
Pochopila jsem to špatně.
Úleva - na mýtině se nic zlého nepřihodilo.
Hrůza - krize byla tady.
Edward zaujal obrannou pozici - napůl přikrčený, paže lehce roztažené -, kterou jsem poznala s takovou určitostí, až se mi udělalo špatně. Skála za mými zády mohla být ta stará cihlová zeď v jedné italské uličce, kde se Edward postavil mezi mě a vojáky Volturiových v černých kápích.
Blížila se k nám nějaká hrozba.
"Kdo?" zašeptala jsem.
Se zaťatými zuby nepromluvil, ale zavrčel, hlasitěji, než jsem čekala. Až moc hlasitě. Znamenalo to, že je příliš pozdě se schovávat. Byli jsme v pasti a bylo jedno, jestli jeho odpověď někdo uslyší.
"Victoria."


"Kdyby všechno ostatní propadlo zkáze a jen on tu zůstal, žila bych i já; kdyby tu ale zůstalo všechno ostatní a jen jeho stihl zmar, svět by se mi proměnil v úplnou cizinu."

"Nemohu žít, odešel mi život! Nemohu žít, odešla mi duše!"
"Ano," řekla jsem tiše. "Tak jsem to myslela."

"Isabello Swanová." Podíval se na mě přes své neskutečně dlouhé řasy něžně zlatým, přesto spalujícím pohledem. "Slibuju, že tě budu milovat navěky - jeden každý den věčnosti. Vezmeš si mě?"
Bylo mnoho věcí, které jsem chtěla říct, jedny nebyly vůbec milé, a ty druhé byly tak nechutně limonádově romantické, že by je ode mě ani ve snu nečekal. Než bych se ztrapňovala obojím, zašeptala jsem: "Ano."
"Děkuju," řekl prostě. Vzal mou levou ruku, políbil mi špičku každého prstu a pak políbil prsten, který odteď patřil mně.