Leden 2010

Leden 2010 ohlédnutí

31. ledna 2010 v 20:22 | MaiQa |  já a blog
No tak jsem se rozhodla udělat takové ohlédnutí za týmto měsícem xD. No takže začneme xD
1) Tento měsíc jsem přidala přesně 933 článků. Což je nejvišší počet za celou existenci blogu.
2) Událo se oficiální změnění blogu z o všem co mně baví na Twilight blog. xD Jistě přidávám sem i jiné články s jinýma celebritama, ale není toho již tolik jako předtím. xD
3) blog v tonto měsíc překročil návštěvnost z 10 000 na 11 686
4) Změnila jsem jen jednou Layout. A to na tento který zde vidíte. Totálně jsem změnila menu a přibilo hodně novích rubrik.
5) Zvíšila jsem počet SB o šest nových lidí. xD
No tak to je asik vše. Pp. Vím není to nic moc, ale pro mně tonhle článek znamená oficiální konec lednového přidávání.
Krásný zbytek dne a samé nejlepší známky z dalším pololetí. xD

Twilight Convention heats Nashville up

31. ledna 2010 v 20:12 | MaiQa |  celebrity
Několik centimetrů sněhu nezastavilo účast v Official Twilight Convention v dnešním Nashvillu. V Gaylord Opryland Hotelu byl plný twilight fanoušků a přáli Dr. Cullenovi (Peter Facinelli) a Billy Blackovi (Gil Birmingham). Birmingham, který hraje otce Jacoba Blacka.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zdroj:

Kristen And Robert The Best Photomontagne

31. ledna 2010 v 20:11 | MaiQa |  Robert Pattinson
Původně tam byla s Taylorem v photoshootu ale už si nevzpomínám na jméno v jakém myslím že EW ale fakt nevím.Docela dobrá fotomontáž nemyslíte? Jo a původní obrázek si můžete nalézt v rubrice Kristen photoshoot nebo Taylor photoshoot.Jinak máma mě už tyranizuje ať vypnu pc.Takže za týden,pa.


Zdroj:

Calvin Klein Men's And Women's Spring 2010

31. ledna 2010 v 20:11 | MaiQa |  Peter Facinelli
28.Ledna byly Kellan Lutz a Peter Facinelli na Celvin Klein benefitu. Teď se objevili další nové fotky, všechny jsou v HQ kvalitě. Mimochodem, oběma to děsně sluší.Více fotek je v celém článku.

http://i48.tinypic.com/dz89j8.jpg


Amazing Korean Twilight Notebook

31. ledna 2010 v 20:08 | MaiQa |  Twilight Extra, Shoots a Rozhovory
Já se asi zblázním,proč sakra není nic u nás?Toto je v Korei u nás můžete jen si koupit knížky Twilight Ságy a průvodce,ale třeba klíčensky nebo ty panenky nebo toto né,maximálně za velkou sumu přez Amazon.No nic nebudu se tu rozčilovat jak je to nespravedlivé,co už.132 New HQ Untagged NM Press Conference portraits

31. ledna 2010 v 20:07 | MaiQa |  Kristen Stewart
A máme tady další outtakes z portraitu pro New Moon Press Conference, která se konala loni v Listopad.Zrovna tady Kristen ty vlasy moc nesluší, no ale co už.
Remember Me - New Animation

31. ledna 2010 v 19:57 | MaiQa |  Robert Pattinson
http://www.robpattinson.com/wp-content/uploads/2009/12/rememberme.gif

Zdroj:
Dakota byla téměř bez halenky v The Runaways

31. ledna 2010 v 19:52 | MaiQa |  Dakota Fanning
"Kdyby byla trochu starší, skočila by do té scény rovnou po hlavě." Režisérka Floria Sigismondi odhalila v Los Angeles Times, že když se přiblížilo na žhavé scény ve filmu, Dakota je opravdu musela udělat, ovšem vše s oklikou pro životopisný film o Joan Jett a Cherie Currie."Bylo tam toho opravdu hodně, co jsem chtěl udělat ale nemohl jsem," řekl pomocník režie. "Kdyby jí bylo 18 let, mohl bych jí ten film dovolit točit bez košile... jen aby to mělo trochu více reality." ovšem, vše má svá pravidla. "Ostatní moli jít spát, ale my jsme stáleClick for a larger view
Úleva mi projela myslí ve stejnou dobu, kdy mi žaludek propadl podrážkami bot.
Pochopila jsem to špatně.
Úleva - na mýtině se nic zlého nepřihodilo.
Hrůza - krize byla tady.
Edward zaujal obrannou pozici - napůl přikrčený, paže lehce roztažené -, kterou jsem poznala s takovou určitostí, až se mi udělalo špatně. Skála za mými zády mohla být ta stará cihlová zeď v jedné italské uličce, kde se Edward postavil mezi mě a vojáky Volturiových v černých kápích.
Blížila se k nám nějaká hrozba.
"Kdo?" zašeptala jsem.
Se zaťatými zuby nepromluvil, ale zavrčel, hlasitěji, než jsem čekala. Až moc hlasitě. Znamenalo to, že je příliš pozdě se schovávat. Byli jsme v pasti a bylo jedno, jestli jeho odpověď někdo uslyší.
"Victoria."


"Kdyby všechno ostatní propadlo zkáze a jen on tu zůstal, žila bych i já; kdyby tu ale zůstalo všechno ostatní a jen jeho stihl zmar, svět by se mi proměnil v úplnou cizinu."

"Nemohu žít, odešel mi život! Nemohu žít, odešla mi duše!"
"Ano," řekla jsem tiše. "Tak jsem to myslela."

"Isabello Swanová." Podíval se na mě přes své neskutečně dlouhé řasy něžně zlatým, přesto spalujícím pohledem. "Slibuju, že tě budu milovat navěky - jeden každý den věčnosti. Vezmeš si mě?"
Bylo mnoho věcí, které jsem chtěla říct, jedny nebyly vůbec milé, a ty druhé byly tak nechutně limonádově romantické, že by je ode mě ani ve snu nečekal. Než bych se ztrapňovala obojím, zašeptala jsem: "Ano."
"Děkuju," řekl prostě. Vzal mou levou ruku, políbil mi špičku každého prstu a pak políbil prsten, který odteď patřil mně.