Prosinec 2009

Oh No! Robert Pattinson Chipped His Tooth!

31. prosince 2009 v 17:17 | MaiQa |  Robert Pattinson

Zdá se, že používání dentální nitě může být nebezpečné. Zeptejte se Roberta Pattinsona. Fešák z Twilight si údajně uštípl kousek zubu, při používání dentální nitě, tato zpráva popírá to, že je "Smraďoch", podle herečky Eclipse Bryce Dallas Howard není vůbec. "Vlastně, je až neuvěřitelně hygienický," řekla herečka časopisu New Yorku na premiéře svého posledního filmu, The Loss of a Teardrop Diamond. "Řekl mi, jak se to stalo. On, 'Ach, musím jít k zubaři.' Já, 'Ach ne, co se stalo? Jen vyšetření?' On, 'Ne, mám naštíplý zub.' Já, 'Jak?' , On 'dentální nití'. " Předtím než dovyprávěla řekla: "Já ani nit nepoužívám. On je fakt hygienický. Věřte mi." A je to tady. Nevíme jestli si pořídí nové zuby nebo to vyřeší jako Brad Pitt.

Zdroj:

Spend New Year’s Eve with Kellan Lutz!

31. prosince 2009 v 17:15 | MaiQa |  Kellan Lutz

Fanoušci v oblasti Miami mají velké štěstí! Just Jared pořádá párty na Nový Rok v Klutch noční klubu v Miami Beach. To je už 4 akce, na kterou přijdede i Kellan Lutz. Twilight Saga Kellan Lutz bude hostitelem na akci už dnes večer! Kellan bude podpořen DJ Cassidy, takže fanoušci co jsou v oblasti Miami Beach, nebo poblíž Miami Coven, si tuto událost určitě nenechají ujít. Co: Just Jared's Not Just New Year's party Kdy: úterý 29. prosince - pátek 1.ledna 2010 Kde: Klutch 136 Collins Ave., Miami Beach. Pokud se na akci opravdu objeví nějaký fanoušek, určitě vám přineseme fotky. Jen doufejme, že z něj nestrhnou oblečení. Rádi bychom Kellana viděli zdravého.

Zdroj:

Taylor Lautner and Kellan Lutz Confirmed for People’s Choice Awards

31. prosince 2009 v 17:13 | MaiQa |  Twilight (Stmívání)

Podle MTV, Twilight Saga hvězdy Taylor Lautner a Kellan Lutz potvrdili svou účast na nadcházejících People's Choice Awards, které se vysílají živě 6. ledna. Je stále možné, že se Robert Pattinson a Kristen Stewart také zúčastní, ale nic neřekli, zatím. Queen Latifah bude hostit show na CBS, mezi další hosty patří Ryan Reynolds, Sandra Bullock, a Carrie Underwood. Je pravděpodobné, že budeme moci vidět Lutze, Lautnera na jevišti, také proto, že New Moon je nominován na oblíbený film a je solidní šance, že vyhraje.


Zdroj:

Kristen Stewart: A Woman Who Rules

31. prosince 2009 v 17:11 | MaiQa |  Kristen Stewart

Kristen Stewart vyskočila na iVillage seznamu 12 žen, které ovládly filmy v roce 2009, spolu s velkými hvězdami jako Meryl Streep a Sandra Bullock. O Kristen se v článku říká: "Má výkon: V New Moon, je Kristen Stewart Bella, která je nerozhodná mezi dvěmi nemožnými láskami, upírem a vlkodlakem. Co má smrtelný teenager dělat? Díky tomuto nadpřirozenému pokračování Twilight je roztomilá stydlivá holka opět v módě ve chvíli, kdy pop je přeplněný Hannah Montanou. A zatleskejme Stewart: 19-ti letá se snaží vyhnout záři reflektorů, přestože jsou i Roberta Pattinsona."Rovněž na seznamu byla Ellen Page, pro film Whip It, a Gabourey Sidibe, za Precious.

Zdroj:
New photos of Kellan in Zoo

31. prosince 2009 v 11:18 | MaiQa |  Kellan Lutz
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Zdroj:

Twilight Fan Art

30. prosince 2009 v 21:41 | MaiQa |  Twilight Graphic


Ashley with Marlow at LAX (29.12)

30. prosince 2009 v 19:08 | MaiQa |  Ashley Greene
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.

Zdroj:Paranormal activity-Parodie

30. prosince 2009 v 11:29 | MaiQa |  Videa
Tohle jsem našla přes Face. Ten konec je sranda.


Who's Your Favorite Shirtless Guy of 2009?

30. prosince 2009 v 11:22 | MaiQa |  Extra

Kliknite na obrázek a hlasujte...

Zdroj:


Click for a larger view
Úleva mi projela myslí ve stejnou dobu, kdy mi žaludek propadl podrážkami bot.
Pochopila jsem to špatně.
Úleva - na mýtině se nic zlého nepřihodilo.
Hrůza - krize byla tady.
Edward zaujal obrannou pozici - napůl přikrčený, paže lehce roztažené -, kterou jsem poznala s takovou určitostí, až se mi udělalo špatně. Skála za mými zády mohla být ta stará cihlová zeď v jedné italské uličce, kde se Edward postavil mezi mě a vojáky Volturiových v černých kápích.
Blížila se k nám nějaká hrozba.
"Kdo?" zašeptala jsem.
Se zaťatými zuby nepromluvil, ale zavrčel, hlasitěji, než jsem čekala. Až moc hlasitě. Znamenalo to, že je příliš pozdě se schovávat. Byli jsme v pasti a bylo jedno, jestli jeho odpověď někdo uslyší.
"Victoria."


"Kdyby všechno ostatní propadlo zkáze a jen on tu zůstal, žila bych i já; kdyby tu ale zůstalo všechno ostatní a jen jeho stihl zmar, svět by se mi proměnil v úplnou cizinu."

"Nemohu žít, odešel mi život! Nemohu žít, odešla mi duše!"
"Ano," řekla jsem tiše. "Tak jsem to myslela."

"Isabello Swanová." Podíval se na mě přes své neskutečně dlouhé řasy něžně zlatým, přesto spalujícím pohledem. "Slibuju, že tě budu milovat navěky - jeden každý den věčnosti. Vezmeš si mě?"
Bylo mnoho věcí, které jsem chtěla říct, jedny nebyly vůbec milé, a ty druhé byly tak nechutně limonádově romantické, že by je ode mě ani ve snu nečekal. Než bych se ztrapňovala obojím, zašeptala jsem: "Ano."
"Děkuju," řekl prostě. Vzal mou levou ruku, políbil mi špičku každého prstu a pak políbil prsten, který odteď patřil mně.